Sitwa wymusza cenzurę

 

 

Strażnik komunizmu i postkomunizmu Agnieszka Herba
z oławskiej Gazety Powiatowej

20 maja 2018

Dyskusyjne forum internetowe tygodnika „Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie” jest cenzurowane przez administratora Agnieszkę Herbę, która najwyraźniej jest strażnikiem komunizmu i postkomunizmu. Niedawno Agnieszka Herba całkowicie zablokowała wszelkie komentarze naszego pełnomocnika Rolfa Michałowskiego, którego krytyczna postawa wobec postkomunistycznych układów jest wszystkim znana.

Teraz Agnieszka Herba blokuje wszelkie komentarze, które stanowią odpowiedź na wpisy zwolenników postkomunistycznych układów i ich internetowych trolli. Poniżej przykład takiego działania Agnieszki Herby, gdzie wpis jakiegoś trolla, zupełnie nie na temat dyskutowanego artykułu, została opublikowana, ale już odpowiedź na ten wpis Agnieszka Herba zablokowała. Chodzi o dyskusję pod artykułem:

W śmieciach zostawił ślady. Strażnicy go znaleźli

https://gazeta-olawa.pl/informacje/76650-smieciach-zostawil-slady-straznicy-go-znalezli/#comment-46101

 

Tak pisze jakiś postkomunistyczny troll:

oławianin

Do Zarządu SMSM- aby merytorycznie dyskutować na forum to trzeba najpierw odnosić sie merytorycznie do przedstawionego wątku w GP który dotyczy nielegalnych wysypisk ale na terenie miasta ulica 3 Maja , a nie waszej gminy gdzie odsyłacie do cywilnej odwagi i żądań terminu załatwienia sprawa w Urzędzie Gminy. Czytanie ze zrozumieniem – to naprawdę nie wymaga jakiś szczególnych uzdolnień!

P.S
Kiedy u was zaświta realne rzeczywiste myślenia- nie ma władzy komunistycznej ani postkomunistycznej, władza jest wybrana przez lud , albo udana albo NIE!

 

I dostaje taką odpowiedź od Zarządu SMSM:

Zarząd SMSM

Szanowny Oławianinie, wbrew Pańskim insynuacjom czytamy ze zrozumieniem i stwierdzamy, że artykuł nie dotyczy tylko ul. 3 maja w Oławie, lecz w ogóle problemu wyrzucania odpadów byle gdzie.

Skąd Pańska awersja do organizacji społecznej reprezentującej interesy mieszkańców i walczącej o ich prawa? Jest Pan członkiem rządzącej w naszym powiecie koterii, której nasze stowarzyszenie jest solą w oku, bo wykrywa i publikuje ich wszelkie draństwa? Ma Pan nam za złe, że Wójt Gminy Oława stanie WRESZCIE przed sądem karnym za korupcję?

Zapewniamy Pana, że to dopiero początek karnej odpowiedzialności naszych lokalnych polityków, urzędników, radnych i oligarchów za przekręty, oszustwa, korupcję i łamanie praw mieszkańców i że na wójcie się to nie skończy. Przed sądem karnym staną też prokuratorzy i policjanci, którzy bezpodstawnie umarzali śledztwa przeciwko skorumpowanym samorządowcom.

Pańskie zaklinanie rzeczywistości o tym, że postkomuniści rzekomo nie istnieją i nie dzierżą władzy w samorządach, jest żałosne i obliczone na brak świadomości mieszkańców. To samo dotyczy wyborów, bo dopiero ostatnie wybory parlamentarne i prezydenckie nie zostały masowo sfałszowane, jak wszystkie inne do tej pory, a w szczególności samorządowe, a Pan doskonale o tym wie.

 

Na co troll odpowiada tak:

oławianin

Szanuję wszelkie działania organizacji pozarządowych dla dobra lokalnych społeczności, pod warunkiem że te działania są merytoryczne i skuteczne a pisanie w temacie postkomunistycznej władzy w samorządach jest niepoważne a wręcz zakrawa na kabaret, tego już się nie da czytać . Zapytam wprost – kto z naszych obecnych włodarzy w powiecie ma jakikolwiek związki z poprzednim systemem , mam na myśli członkostwo w partii komunistycznej i to na wysokim szczeblu decyzyjnym. Czy każdy który urodził się w systemie totalitarnym PRL i dzieży dziś ster władzy samorządowej jest postkomunistą – przecież to absurd i ręczę , że nikt z młodego pokolenia w to nie uwierzy!
Sfałszowanie wyborów- o zgrozo, najpierw serwery rosyjskie a potem skarga do parlamentu europejskiego ale jak wybory są wygrane to sfałszowania nie ma – bu, ha,ha.!
Klituś , bajtuś , baju, baju niech mnie dzieci posłuchają!

 

I taka załgana wizja rzeczywistości pozostaje w świadomości czytelników, bo prostujący tę wizję wpis Agnieszka Herba zablokowała, rażąco łamiąc prawo prasowe i zagwarantowaną konstytucyjnie wolność słowa:

 

Gość

„Oławianinie”! Nic nie szanujesz, wręcz tępisz działalność społeczną kontrolującą władzę. Ty tylko popierasz oszustów i złodziei z postkomunistycznego rozdania. Bajki to ty piszesz o komunistach i postkomunistach, co ich rzekomo nie ma, bo nagle zapadli się pod ziemię. Są już ujawnione setki dowodów na opanowanie wszelkich ośrodków władzy i dużej części biznesu przez komunistyczne i postkomunistyczne służby specjalne i nieformalne układy komuchów po roku 1989, które w dużej mierze trwają do dziś, szczególnie w samorządach. Podałbym ci tu sto linków do takich dowodów, ale na tym forum nie jest to dozwolone.

Tu nie chodzi już o powiązania z partią komunistyczną, bo oficjalnie takiej już nie ma. Za wszystkimi większymi aferami z czasów rządów PO/PSL, a także jeszcze dziś, stoją byłe służby specjalne komuny i postkomuny, które trzymały za mordę również wierchówkę PZPR. Począwszy od afery hazardowej, marszałkowej, FOZZ, poprzez Amber Gold i reprywatyzacyjną, aż do afery przebierańców, KGHM, Azotów i wielu innych, wszystkie mają w tle służby specjalne, w tym byłe WSI. Afera wójtowa w Gminie Oława też ma takie tło i to zostanie udowodnione.

Te najpierw komunistyczne, a po roku 1989 postkomunistyczne układy, które opanowały całą politykę, całą gospodarkę, wojsko, służby specjalne, sądownictwo, prokuraturą, dyplomację, a nawet szkolnictwo, trwają nadal i przechodzą tylko zmianę pokoleniową. Na wielu polach PiS zmusił te układy do odwrotu, ale do wytrzebienia tej zarazy ze wszystkich dziedzin życia jest jeszcze daleko. Więc nie wciskaj tutaj ludziom kitu, że postkomuna to rzekomo jakiś mit, bo ludzie widzą, co się dzieje i wiedzą doskonale, o co chodzi.

Twierdzisz, że wybory za rządów PO/PSL nie były fałszowane? Zajrzyj tylko na stronę Ruchu Kontroli Wyborów, to się przekonasz. Jak zresztą inaczej wytłumaczysz ciągłe wybieranie na wysokie stanowiska rządowe i samorządowe tych samych przestępców, oszustów i sługusów obcej agentury?

Nie było ruskich serwerów w „liczeniu” głosów? Ruskie manipulowały przy wszystkich wyborach w USA, a miały zrezygnować z manipulowania wyborami w Polsce, gdzie mają bardzo rozległą agenturę? Masz ludzi za idiotów?

Z twoich wypowiedzi śmierdzi postkomuną na odległość, więc przygotuj się już na odwiedziny panów w czarnych mundurach z napisem CBŚ, albo CBA albo nawet ABW. To już niedługo.

 

Zamiast zamieścić tę odpowiedź na wpis „Oławianina”, administrator forum Agnieszka Herba zamieściła taki komunikat:

 

Agnieszka Herba

Artykuł dotyczy nielegalnych wysypisk śmieci! Komentarze niezgodne z tematem nie będą publikowane.

 

Krótko mówiąc, Agnieszka Herba, wbrew jasnym postanowieniom regulaminu forum, publikuje wpisy, które są absolutnie nie na temat, ale atakują Stanowicko-Marcinkowickie Stowarzyszenie Mieszkańców i polityczną prawdę, natomiast blokuje wpisy, które stanowią odpowiedź na takie ataki.

Czyżby Agnieszka Herba była na usługach postkomunistów? Trzeba sprawdzić w IPN, czy Agnieszka Herba ma powiązania rodzinne z ludźmi z komunistycznych i postkomunistycznych układów. Zrobimy to w najbliższych dniach.

 

 

**************************************

 

Niedopuszczalne ograniczanie wolności słowa
na forum internetowym tygodnika
„Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie”

 

23 kwietnia 2018

Nie pomogły szykany i prześladowania członków i zarządu naszego Stowarzyszenia przez postkomunistyczną sitwę, która zawłaszczyła lokalne samorządy. Nasze Stowarzyszenie działa nadal aktywnie i ma zamiar włączyć się w zbliżające się wybory samorządowe. Nie spodobało się to lokalnej sitwie, pod której naciskiem administrator dyskusyjnego forum internetowego „Gazety Powiatowej” postanowił pogwałcić konstytucyjnie zagwarantowaną wolność słowa, niesłusznie zarzucając naszemu pełnomocnikowi to, co robią na tym forum anonimowi hejterzy, czyli łamanie obowiązującego prawa karnego.

Dlatego zawiadamiamy o tym skandalu Wiceprezesa oraz Rzecznika Dyscyplinarnego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Rozważamy również zawiadomienie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

 

Stanowicko-Marcinkowickie
Stowarzyszenie Mieszkańców

Organizacja o charakterze pożytku publicznego
___________________________________________

 

Wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Sz. Pan red. Witold Gadowski - osobiście

 

Szanowny Panie Redaktorze,


wnosimy na Pana ręce skargę na dziennikarkę zatrudnioną w Redakcji tygodnika „Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie”, ul. Chrobrego 19, 55-200 Oława, Panią Agnieszkę Herba, której Redakcja ta powierzyła funkcję administratora forum internetowego.


Oława jest jednym z mateczników komuny i postkomuny i nawet lokalna struktura PiS jest elementem tutejszej postkomunistycznej sitwy, która zawłaszczyła lokalne samorządy.


Działalność statutowa naszego Stowarzyszenia obejmuje głównie reprezentowanie interesów Mieszkańców i ochronę ich praw, co niestety spotyka na zaciekły opór lokalnych władz i jednocześnie powoduje wykrywanie potężnych afer korupcyjnych, skutkującym wieloma zawiadomieniami o przestępstwach do prokuratury, które, mimo żelaznych dowodów, dostarczonych między innymi prze NIK, CBA i WSA, są umarzane, lub odmawia się ich wszczęcia.


Załączamy w tej sprawie informacyjnie nasze ostatnie zawiadomienie o zorganizowanej grupie przestępczej prokuratorsko-policyjnej na Dolnym Śląsku, skierowane do Prokuratury Krajowej, Ministerstwa Sprawiedliwości,  CBA i ABW.


Wobec masowych szykan i prześladowań naszych członków, a przede wszystkim zarządu naszego Stowarzyszenia, musieliśmy utajnić zarówno listę członków, jak i zarządu, a niżej podpisany występuje na zewnątrz, jako pełnomocnik Stowarzyszenia, zajmując się jednocześnie publicystyką na naszej własnej stronie internetowej:


http://stanowice-marcinkowice.npage.de/


ale również na różnych forach internetowych, w tym na forum ww. Gazety Powiatowej, zawsze sygnując własnym imieniem i nazwiskiem.


Nie udało się lokalnej sitwie, ani usłużnej jej lokalnej prokuraturze i częściowo lokalnej Policji „uciszyć” mojej osoby i działania naszego Stowarzyszenia, a próby zablokowania naszej strony internetowej nie udały się, ponieważ pracujemy na zagranicznym serwerze.


W związku z tym wymieniona wyżej dziennikarka, Pani Agnieszka Herba, wydała publiczne postanowienie o blokowaniu moich komentarzy na forum internetowym lokalnej „Gazety Powiatowej” następującą publikacją ogłoszoną na tymże forum, pod przynajmniej dwoma żywo komentowanymi artykułami:


Agnieszka Herba


W związku z tym, że użytkownik – Pan Rolf Michałowski wielokrotnie złamał zasady korzystania z portalu gazeta.olawa.pl (fragment regulaminu – Nie wolno publikować komentarzy, które obrażają inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego); zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego); nawołują do agresji) Użytkownik ma również obowiązek a) korzystania z Serwisu zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, zwyczajami i zasadami współżycia społecznego,
b) przestrzegania Regulaminu oraz ogólnych, zwyczajowo przyjętych zasad korzystania z sieci Internet,


podjęliśmy decyzję o blokowaniu przez trzy tygodnie postów tego użytkownika portalu. UWAGA! NIE BĘDZIEMY PUBLIKOWAĆ WPISÓW KOMENTUJĄCYCH TĘ DECYZJĘ!


Aby mógł Pan i ewentualnie Rzecznik Dyscyplinarny SDP, ocenić,


czy ja rzeczywiście kogoś konkretnego obrażam,


czy „przekazuję informacje obarczone niesprawdzonymi zarzutami inne osoby” (konkretne osoby)


i czy nawołuję do agresji,


czy może jednak zarzuty takie trzeba postawić dwom, czy trzem postkomunistycznym trollom i hejterom, komentującym na tym forum anonimowo, pod coraz to innymi nickami, którzy moim zdaniem nie tylko znieważają i kłamliwie szkalują konstytucyjne organy aktualnego rządu i konkretne osoby pełniące funkcje publiczne, ale również prowadzą działalność dezinformacyjną szkodzącą Polsce, a służącą obcym agenturom,


podaję poniżej bezpośrednie linki do trzech ostatnich publikacji, wraz z komentarzami, które wywołały burzliwą dyskusję:

 

https://gazeta-olawa.pl/informacje/75266-premier-morawiecki-przyjechal-spolki-jelcz/#comment-45325


https://gazeta-olawa.pl/informacje/75146-chca-obnizenia-pensji-burmistrza-wiekszego-wplywu-olawian/


https://gazeta-olawa.pl/informacje/74703-wstyd-oddajcie-kase-czyli-akcja-rowniez-olawie/

 

Wszystkie moje komentarze są podpisane moim imieniem i nazwiskiem – Rolf Michałowski. Mam ostre pióro i nazywam rzeczy po imieniu, jednak moje komentarze i inne publikacje zawsze są merytoryczne, a konkluzje odpowiednio uzasadnione.


Osobiście oceniam decyzję Pani red. Agnieszki Herba, jako działanie mające uciszyć prawicową opozycję Ziemi Oławskiej przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi, co urąga już nie tylko etyce dziennikarskiej, ale stanowi niedopuszczalną ingerencję w wolność słowa, najwyraźniej pod naciskiem lokalnej postkomunistycznej sitwy, chcącej za wszelką cenę pozostać u władzy w lokalnych samorządach.


Szczytem pogwałcenia wolności słowa jest wydany przez Panią red. Agnieszkę Herba zakaz komentowania jej decyzji. To jest już zupełnie niesłychane.


Z wyrazami głębokiego szacunku
Dr.-Ing.h.c. Rolf d. Zbigniew Michałowski
PEŁNOMOCNIK  ZARZĄDU


Do wiadomości: Rzecznik Dyscyplinarny SDP Sz. Pan Zbigniew Zawada

 

_____________________________________________________________________________________
Stanowicko-Marcinkowickie Stowarzyszenie Mieszkańców – organizacja o charakterze pożytku publicznego

Zarząd: niejawny z powodu szykan i prześladowań ze strony mafii postkomunistycznej, która opanowała lokalne samorządy Ziemi Oławskiej
Siedziba: 55-200 Stanowice k/Oławy, ul. Słonecznikowa 5  *  KRS: 0000377608  *  REGON: 021744046 * NIP: 9121872637
Pełnomocnik: Dr.-Ing.h.c. (UK) Rolf Michałowski
Konto nr 49 2030 0045 1110 0000 0238 8430 Bank BGŻ SA Oddz. Oława
e-mail: stanowice-marcinkowice@hotmail.com
Strona internetowa: http://stanowice-marcinkowice.npage.de

 

 

 

A to próbka anonimowego postkomunistycznego hejtu i odpowiedzi Rolfa Michałowskiego na ten hejt, która została zablokowana przez red. Agnieszkę Herbę, jeszcze przed wydaniem opisanego wyżej zakazu publikowania komentarzy Rolfa Michałowskiego.

 

https://gazeta-olawa.pl/informacje/75266-premier-morawiecki-przyjechal-spolki-jelcz/#comment-45312


czytelnik GP

Pani administrator, jak długo jeszcze będzie pani tolerować na tym forum poziom nienawiści, pogardy dla każdego kto ma odmienne zdanie , kto nie godzi się na zakłamanie rzeczywistości. Czy poziomem dyskusji na forum GP ma być zastraszanie sądami ,przypominające najgorsze czasy PRL , gdzie cenzura była widoczna na każdym kroku.
Oczywiście administrator nie może być cenzorem wysyłanych komentarze , ale powinna obowiązywać jedna podstawowa zasada, komentujemy to co jest obecnie tematem , po drugie jeśli ktoś notorycznie przekracza granice dobrego smaku , często dla niepoznaki używając skrótów wykropkowanych które jednoznacznie kojarzone sa z przekleństwem bądź wulgarnym określeniem powinne być blokowane.
Proszę zauważyć, tematem dyskusji na tym forum jest wizyta Premiera w Jelczańskiej firmie a o czym rozwija się dyskusja – kompletnie nie na temat , za to ileż tu nieuzasadnionej złośliwości , zakłamania rzeczywistości , wręcz głupoty politycznej i czemu to ma służyć?
Liczę , że pani w odpowiedni wyważony sposób zareaguje na przedstawione uwagi aby zaprowadzić przyzwoity poziom dyskusji.

 

Rolf Michałowski

Szanowny „czytelniku GP”. Typowo komunistyczne odwracanie pojęć nic tu nie pomoże, bo wszyscy widzą, że zakłamywanie rzeczywistości i nienawiść są tu uprawiane wyłącznie przez dwóch, góra trzech postkomunistycznych hejterów, piszących pod różnymi nickami.

Moje komentarze obnażają ich zakłamanie i manipulacje i nazywają rzeczy po imieniu, często w ostrej formie, bo taka bezczelność, tak szkodliwa dla Polski, musi spotkać się z odpowiednią reakcją.

Postkomunistyczni hejterzy sięgają przy tym do zakłamanego szkalowania i znieważania organów konstytucyjnych RP, a także funkcjonariuszy państwowych, co jest przestępstwem ściganym prawem karnym, stąd zapowiedzi kierowania niektórych takich wybryków do sądów, a nawet do ABW, jeśli kłamliwy komentarz wskazuje na reprezentowanie interesów obcej agentury i na czynny udział w próbie nielegalnego obalenia aktualnego rządu.

Nieuzasadniona merytorycznie złośliwość, kierowana do rządu lub PiS, a często kierowana również imiennie do mnie, ma tu miejsce wyłącznie w wykonaniu wspomnianych wyżej hejterów. To jest ich standardowe narzędzie „pracy”, którą wykonują pod dyktando postkomunistycznej mafii.

Jeśli ktoś chce mi zarzucić „głupotę polityczną”, to musi to rzeczowo uzasadnić i wskazać, jaka polityka jego zdaniem byłaby mądra i to też rzeczowo uzasadnić. Takie są zasady dyskusji. Wszystko inne, to zwykły chamski hejt, którego nie będę tolerował pod żadnym pozorem, zresztą są też inne głosy, wskazujące na ten hejt i niedorzeczne komentarze.

 

 

A tutaj inna wymiana zdań Rolfa Michałowskiego z hejterami i uwagi zwrócone administratorowi forum, które pani red. Agnieszka Herba zignorowała i nawet ich nie zamieściła:


https://gazeta-olawa.pl/informacje/74703-wstyd-oddajcie-kase-czyli-akcja-rowniez-olawie/


·

opinie

PiS był jak dobry zbój, który zabierał bogatym i dawał biednym. Teraz Janosik został nakryty w swojej jaskini, jak drzemie na górze złota. Ludziom się to nie spodobało. Zgodnie zakrzyknęli: oddaj i to!

 

  • Rolf Michałowski

Uprawiasz załganą (…) propagandę. PiS nie jest żadnym zbójem i nie zabiera niczego bogatym, lecz jedynie nie pozwala rozkradać państwa postkomunistycznym złodziejom spod znaku PO/PSL.SLD itp.

PiS nie został na niczym „złapany”, bo, w przeciwieństwie do PO/PSL/SLD nie zrobił nic niezgodnego z prawem, a przyznane nagrody, jakie PO/PSL również sobie przyznawały i to znacznie wyższe, są ustawową częścią wynagrodzenia za pracę urzędników państwowych, co PiS teraz zmieni.

PiS nie „drzemie” jak drzemało PO/PSL, pozwalając na rozkradanie majątku publicznego na wiele setek miliardów złotych, lecz ciężko pracuje przy odbudowie i rozwoju gospodarki i państwa, zrujnowanych przez rząd PO/PSL i nie ma też żadnej „góry złota”, którą to ma „Amber Gold” bo zgromadziło ja pod czujnym okiem rządu Tuska.

Slawekpobo

Sprawdzam! Panie Michałowski, jakie nagrody za czasów rządów PO-PSL otrzymali ministrowie. Proszę o nazwiska i kwoty. Jeżeli Pan tego nie zrobi, oznaczać będzie, że podaje Pan nieprawdziwe informacje i jest Pan internetowym kłamcą!

 

  • Rolf Michałowski

Nagrody dla członków korpusu służby cywilnej za lata 2008-2012
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów – 17 mln 457 zł
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji za lata 2011-12 – 6 mln 657 zł
Ministerstwo Edukacji Narodowej – 12 mln 160 zł
Ministerstwo Finansów – 94 mln 802 zł
Ministerstwo Gospodarki – 30 mln 667 zł
Ministerstwo Infrastruktury za lata 2008-2010 – 29 mln 631 zł
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – 6 mln 957 zł
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – 14 mln 224 zł
Ministerstwo Obrony Narodowej – 30 mln 865 zł
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – 43 mln 553 zł
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – 23 mln 016 zł
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego – 68 mln 878 zł
Ministerstwo Skarbu Państwa – 19 mln 992 zł
Ministerstwo Sportu i Turystyki – 11 mln 043 zł
Ministerstwo Sprawiedliwości – 17 mln 276 zł
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych za lata 2011-2012 – 15 mln 823 zł
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji za lata 2008-2010 – 13 mln 860 zł
Ministerstwo Spraw Zagranicznych – 36 mln 932 zł
Ministerstwo Środowiska – 15 mln 258 zł
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej za lata 2011-2012 – 12 mln 891 zł
Ministerstwo Zdrowia – 9 mln 498 zł
Razem – 531 mln 440 tys. zł
Dane pochodzą z akt rządu III RP.

Nazwiska ministrów i wiceministrów rządu PO/PSL proszę sobie samemu wyszukać w archiwach rządowych. Nie jestem chłopcem na posyłki postkomunistycznych hejterów.

 

zniesmaczony

Flaki z olejem, pizza z miodem , mielone kotlety z racic – już mam obstrukcje czytając te mundrości, ależ mnie wierci w brzuchu !

 

  • Rolf Michałowski

Wielce Szanowny Administratorze, nie wydaje mi się, aby komentowany tu artykuł dotyczył kulinariów. Wnoszę o usunięcie powyższego komentarza, zgodnie z regulaminem forum, jako nie na temat. Czy naprawdę nie można od razu blokować chamskiej propagandy postkomunistycznych trolli

Tego komentarza Pani red. Agnieszka Herba nie opublikowała mimo trzykrotnego wysłania

 

Hans z Bogdańca

Wszystkim ? przypominam Rotę: „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz” , nawet jeśli to jest ćwierć niemiaszek i z NRD . Lubię jak postkomuna krzyczy: „bić postkomunę”. Ale postkomuna tego nie rozumie. Siła nowej religii. Szkoda Polski.

gość

Ale nam sie niemiaszka rozsierdził, ja proponuje aby nie reagować na durnowate wpisy i będzie ok.

 

Rolf Michałowski

Czy Administrator nie widzi, że „zniesmaczony” i „Hans z Gogdańca” piszą kompletnie nie na temat? Czy Administrator czytał może przypadkiem regulamin tego forum? Kategorycznie żądam usunięcia obu ww. komentarzy!!!

Tego komentarza Pani red. Agnieszka Herba też nie opublikowała
mimo trzykrotnego wysłania.